RODZINA RODZINIE

Szczęść Boże!

Nasza parafia została partnerem programu Rodzina Rodzinie  organizowanego przez Caritas.

Rodzina Rodzinie to unikalny na skalę światową program wsparcia rodzin poszkodowanych w wyniku konfliktów zbrojnych i kryzysów humanitarnych na Bliskim Wschodzie realizowany przez Caritas Polska dzięki finansowej pomocy darczyńców.  Środki zebrane przez naszych parafian i przyjaciół naszej parafii zostaną przekazane rodzinom w strefie Gazy.

Jak działa program Rodzina Rodzinie?

Do końca lutego 2022 w naszej parafie potrwa etap zbierania wstępnych deklaracji rodzin chętnych do pomocy, określanie poziomu wsparcia finansowego i jego częstotliwość. Mając powyższe informacje zdecydujemy ilu rodzinom będziemy pomagać.

Gorąco zachęcamy  do udziału w tej akcji. W przypadku chęci dołączenia do akcji  prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny z parafialnym koordynatorem akcji  ( kom 698 465 804).