14 kwietnia 2024

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

- Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dziś rozpoczyna się też Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

- Dziś na mszę świętą o 15.30 zapraszam kandydatów do bierzmowania. Po mszy świętej spotkanie.

- Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w czwartek
          od  godz. 17.00. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej.

- Zapraszam na spotkanie Rady Duszpasterskiej w czwartek 18 kwietnia   o godz. 18.45. Jeśli są jakieś tematy czy sprawy warte omówienia to proszę o ich wcześniejsze zgłoszenie.

- Kościół jest codziennie otwarty w ciągu dnia na indywidualną adorację i modlitwę.

- Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej w tygodniu. W dalszym ciągu można rezerwować terminy mszy św. na ten rok. W poniedziałek i czwartek są jeszcze wolne intencje mszalne w tym tygodniu.

- Kolekta przyszłej Niedzieli Dobrego Pasterza na remont krypty
    katedry.