Porządek Mszy św. :


- niedziele i święta:
  8.00, 10.30 i 15.30


- dni powszednie: poniedziałek

  8.00


 - od wtorku do soboty

   18.00.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

28 maja 2023

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

 

 

-                 Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii. Dziś także pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Piekar Śląskich. Łączymy się modlitewnie w pielgrzymującymi.

 

-        W najbliższy piątek przypada trzecia ze ślubowanych 3 mszy od gradobicia. Serdecznie zapraszam w tym dniu  na mszę świętą o godzinie 19.00. Chcemy uroczyście świętować 175 lecie Święta Kleszczowskiego. Następnego dnia 3 czerwca w sobotę przypada 40 lecie powstania parafii. O 15.30 zapraszam na mszę św. w intencji ks. Henryka Panka i wszystkich budowniczych i ofiarodawców kościoła. W tym dniu od 16.00 zapraszam też na festyn parafialny gdzie te dwa wydarzenia chcemy świętować. W czasie festynu będą konkursy i zabawy dla dzieci, stoiska parafian z owocami ich pracy czy hobby, pokaz OSP Kleszczów i inne niespodzianki. O 19.00 koncert zespołu SASTĄD. Te dni to też pierwszy piątek i sobota miesiąca. O 8.00 będą msze św. dla czcicieli NSPJ i Matki Bożej.

 

-        W przyszłą niedzielę po mszy św. o 15.30 kandydaci do bierzmowania mają swoje spotkanie organizacyjne przed bierzmowaniem, które odbędzie się w naszej parafii w środę 7 czerwca o godzinie 16.00. Sakramentu udzieli młodzieży bp Adam Wodarczyk.

 

-        8 czerwca przypada Uroczystość Bożego Ciała. Pójdziemy w procesji ulicami Pszczyńska do Chabrowej, 11 listopada do Pszczyńskiej i powrót do kościoła. Dziękuję za podjęcie odpowiedzialności przy budowaniu poszczególnych ołtarzy.

 

 

-        Kolekta przyszłej niedzieli  na wydział teologiczny UŚ.  

tworzenie stron webon.pl