^ Do góry

OGŁOSZENIA AKTUALNE

III  NIEDZIELA   ADWENTU   -  16.12.2018

• Chorych przed świętami odwiedzimy w sobotę od godz. 8.00 . Prosimy ich zgłaszać do czwartku wieczora w zakrystii.
      • W zakrystii można nabyć  opłatki wigilijne  w kompletach po 3 duże i 2 małe. Cena kompletu 4 zł.. Można nabyć także świece Wigilijnego Dzieła Pomocy.
      • Zapraszamy na ostatnie już msze św. Roratnie we wtorek, środę i czwartek o godz. 18.00.
      • W czwartek o godz. 17.30 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.

OGŁOSZENIA  POPRZEDNIEGO  TYGODNIA

II  NIEDZIELA   ADWENTU   -  09.12.2018

• Trwa  okres Adwentu – czas pobożnego i radosnego oczekiwania na przyjście Pana.  Przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego wystawiona  jest nasza parafialna Księga Trzeźwości.
      • W czwartek 13 grudnia o godz. 20.15 zapraszamy Parafian na nabożeństwo fatimskie.
      • Dziś jest zbiórka Fundusz Pomocy Kościołowi  na Wschodzie.
      • W Adwencie zapraszamy na Msze św. Roratnie od wtorku do piątku o godz. 18.00. Prosimy aby dzieci przychodziły na Roraty z lampionami.
      • W czwartek o godz. 17.30 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
      • Sprawy kancelaryjne można załatwiać w czwartek od godz. 17.00 do 18.00. Od czwartku można już rezerwować terminy mszy św.  na rok 2019.

Trwają  odwiedziny duszpasterskie  rodzin naszej Parafii. Początek odwiedzin  w soboty od godz. 15.00,  w niedziele od godz. 17.00 a w tygodniu od godz. 16.00.

NIEDZIELA  9.12  Ul. 11 listopada / parzyste od końca  /
PONIEDZIAŁEK  10. 12 Ul. Wodna  / nieparzyste od końca  /