^ Do góry

OGŁOSZENIA AKTUALNE

VI  NIEDZIELA  ZWYKŁA   -  17.02.2019

•  Trwa okres ferii zimowych. Msze św. w tygodniu są odprawiane w poniedziałek, środę i piątek o godz. 8.00 rano a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00. Porządek mszy św. niedzielnych pozostaje bez zmian.
      • Dziś alumni WŚSD rozpoczynają rekolekcje przed święceniami diakonatu. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
      • Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w czwartek od godz. 17.30 do 18.00.
      •  Kancelaria parafialna czynna w czwartek od godz. 17.00 do 18.00. W dalszym ciągu można rezerwować terminy Mszy św. na ten rok.

OGŁOSZENIA  POPRZEDNIEGO  TYGODNIA

V  NIEDZIELA  ZWYKŁA   -  10.02.2019

• Rozpoczyna się okres ferii zimowych. Msze św. w tygodniu będą odprawiane  w poniedziałek, środę i piątek o godz. 8.00 rano a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00.Porządek mszy św. niedzielnych pozostaje bez zmian.
      • W poniedziałek 11 lutego  obchodzimy wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to jednocześnie Światowy Dzień Chorego. Wszystkich chorych zapraszamy na mszę św. o godz. 10.00. Prosimy o pomoc w dotarciu do kościoła chorym z sąsiedztwa.
      • Kolekta dzisiejsza jest na remont Kolegium Polskiego w Rzymie.